JFLOWERS MULTIBALL LEAGUE

søndag 22.05.2022    KL 12.00

PÅMELDINGSFRIST 25. mai 2022, 18:00 SPILLEFORMAT Ligaspill FØRST TIL 11 Med handicap ARRANGØR Horten BK KONTAKT Eirik Riisnæs (eirik.riisnaes@hotmail.com, 95775795) Horten Biljardklubb ønsker våre medlemmer velkommen til JFlowers Multiball League! SPONSET AV JFLOWERS! https://jflowerscues.com/ Se de fantastiske premiene nedenfor i denne beskrivelsen.

 

Ligasystemet vil bestå av flere divisjoner på 5 spillere. Vi tilpasser antall divisjoner ut ifra antall deltagere. Ligaen er MED handicap. Liste over HCP kommer. Vi spiller vinneren brekker.

Det spilles 9-ball, 10-ball, 8-ball og 14.1. I en divisjon på 5 spillere vil det foregå slik at første runde spilles som 8-ball, andre runde 9-ball, tredje runde 14.1 og fjerde runde 10-ball. Dette innebærer at man møter hverandre 1 gang innad i divisjonen. Hvem man møter i hver disiplin avgjøres ved trekning. 9b og 10b spilles distanse 11, distanse 9 i 8b, og 100 i 14.1. Dersom to spillere med f.eks. 2 i HCP møtes, skal matchen starte på stillinga 2-2. Ved like mange seire, så avgjøres tabellen på innbyrdes oppgjør. Deretter partiscore (14.1 teller ikke på partiscore, og føres som 1-0/0-1).

Etter at divisjonen er ferdigspilt vil det kåres en vinner, i tillegg til at 2 stk rykker opp, og 2 stk rykker ned en divisjon.

Påmeldingsavgift er 150 kr, hvorav en 50% går ut igjen i premier til vinnerne av hver divisjon.
I tillegg sponser JFlowers oss med følgende:
- 1 stk spillekø
- 1 stk brekkø
- 1 stk hoppkø
- 1 stk soft case

Dette er fantastiske produkter i karbon. Fire heldige vinnere trekkes tilfeldig ut!
Det trekkes ut en premie hver fjerde uke fremover.

JFlowers er det raskest voksende kømerket i USA. De tilbyr blant annet en kø med et fantastisk karbonfiberforstykke til kun $319!